Zwroty i reklamacje

Zwroty

Codziennie staramy się doskonalić możliwość bezproblemowych i szybkich zakupów, stawiając jednocześnie na zapewnienie niskich cen. Wszystkie produkty z oferty starannie selekcjonujemy i wybieramy tylko te, które spełniają nasze wymagania, jednocześnie mając świadomość, że czasami możecie zmienić zdanie po otrzymaniu przesyłki, dlatego też naturalnie oferujemy zwrot towaru do 14 dni bez podania przyczyny

W celu dokonania zwrotu prosimy o przesłanie drogą elektroniczną bądź listowną (wraz ze zwracanym towarem) krótkiego oświadczenia:

data otrzymania towaru:
przyczyna zwrotu (nieobowiązkowe):
imię i nazwisko:
adres:
email:
numer telefonu:
numer rachunku bankowego do zwrotu pieniędzy:

PRZYPOMINAMY – nie ma możliwości zwrotu towaru z tłoczeniem.

 

Reklamacje

Większość naszych portfeli wykonana jest z trwałej skóry naturalnej, dodatkowo produkty posiadają różnego rodzaju kieszonki, zapinki, suwaki, zamki, bigle. Podczas użytkowania pewne rzeczy są narażone na mniej lub bardziej niesprzyjające warunki, a także naturalnie zużywają się z czasem. Reklamacje obejmują wyłącznie wady wynikające z przyczyn tkwiących w zakupionym towarze, pod warunkiem, że produkty użytkowane były zgodnie z przeznaczeniem. Portfel ze skóry naturalnej posiadać może różne znamiona i odcienie kolorystyczne, różniące się od tych na zdjęciach, co nie podlega reklamacji.

W celu złożenia reklamacji prosimy o przesłanie drogą elektroniczną bądź listowną (wraz z reklamowanym towarem) krótkiego oświadczenia:

data otrzymania towaru:
data stwierdzenia wady:
opis wady:
imię i nazwisko:
adres:
email:
numer telefonu:

Postaramy się do 14 dni od otrzymania zgłoszenia poinformować o decyzji.

 

 

Szczegółowe informacje odnośnie zwrotów i reklamacji w Regulaminie

Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny bądź mailowy jeśli chcą Państwo zwrócić/zareklamować dany produkt.

Adres do przesłania reklamowanego bądź zwracanego towaru:
F. H. Koliberek Janusz Borkowski
Staropijarska 6C
21-400 Łuków
z dopiskiem REKLAMACJA lub ZWROT

lub skorzystaj z szybkich zwrotów InPost