Współpraca

hurt portfeli

Polska Marka

hurt portfeli

Jakość produktów

hurt portfeli

Zaufanie klientów

Hurtownia portfeli – hurtownia galanterii skórzanej. Quill to dynamicznie rozwijająca się marka portfeli damskich, portfeli męskich. W ofercie również torby na laptopa, etui na karty, organizery, plecaki, teczki, kosmetyczki, paski i inne. Poza sprzedażą w sklepie internetowym quill.pl prowadzimy dystrybucję zarówno u pośredników online jak i w sklepach stacjonarnych. Wyróżnia nas, poza wysoką jakością produktów, możliwość wykonywania tłoczenia inicjałów lub dedykacji na portfelu. Gwarantuje to podniesienie sprzedaży względem innych portfeli. Tłoczenia wykonujemy na miejscu, a więc towar możemy wysyłać z dnia na dzień. Zapraszamy do współpracy.

 

Hurtownia portfeli, hurtownia galanterii skórzanej

Prowadzisz sklep internetowy lub stacjonarny w branży: galanteria, moda, odzież i dodatki, obuwie, prezenty lub wielobranżowy? Proponujemy dwa modele współpracy:

 1. Sprzedaż bezpośrednią w Twoim sklepie naszych produktów. Portfele zakupisz u nas w cenach hurtowych, dzięki czemu klient ostateczny otrzyma zadowalającą cenę końcową, a Ty satysfakcjonującą marżę. Oferujemy hurt portfeli i hurt galanterii skórzanej dopasowany indywidualnie do Twojego sklepu. Warunki zależą od stażu i historii współpracy oraz wolumenu zakupów.
 2. Sprzedaż pośrednią, prowizyjną w Twoim sklepie naszych portfeli oraz galanterii. Wysyłkę towaru realizujemy na zasadzie dropshippingu z naszego magazyny w naszym opakowaniu, a Ty otrzymujesz stały % od wartości zamówienia. Warunki współpracy ustalamy indywidualnie, zależnie od wielkości Twojego sklepu, ruchu i potencjalnej ilości sprzedawanej galanterii skórzanej i innych produktów.

Zapewniamy:

 • portfele damskie i portfele męskie najwyższej jakości z coraz mocniej rozpoznawalną, polską marką QUILL
 • unikalna usługa tłoczenia inicjałów lub dedykacji (ponad 80% sprzedawanych przez nas portfeli ma tłoczenie)
 • inne produkty z kategorii galanteria i akcesoria: torby na laptopa, plecaki, kosmetyczki skórzane, etui na karty, itp
 • jasne zasady współpracy, zwrotów i reklamacji
 • zdjęcia, opisy, specyfikacje produktów, materiały video
 • elementy graficzne i reklamowe
 • materiały promocyjne (do sklepów stacjonarnych)
 • wsparcie sprzedażowe
 • szkolenie produktowe
 • kampanie promocyjne w internecie

 

Galanteria skórzana QUILL obecnie dostępna jest:

hurtownia portfeli   hurtownia portfeli skórzanych   hurtownia galanterii hurt portfeli hurtownia portfeli

 

Marketing

Prowadzisz bloga lub instagrama o modzie, galanterii, odzieży i dodatkach lub pomysłach na prezent? Jesteś twórcą video na youtube, recenzji produktów lub testów? Masz inny, ciekawy pomysł na promowanie naszych produktów? Zbierz garść statystyk o swojej witrynie/profilu i odezwij się do nas, a coś wspólnie wymyślimy 🙂

 

Czekam na Wasz kontakt:

Paweł Chojecki
Brand Manager

email: pawel@quill.pl
kom: 512 511 325