Prezent dla nauczyciela

Prezent dla nauczyciela, a w zasadzie jego wybór, to bardzo trudna sprawa. Są bowiem tacy, którzy absolutnie nie życzą sobie być obdarowywani czymkolwiek, nawet w dniu ich święta. Przypominamy, że Dzień Nauczyciela 14 października 🙂 Inni zaś, jeśli nie mają nic przeciwko przyjęciu drobnego upominku, nie mogą – ze względu na etykę wykonywanego przez nich zawodu – jasno powiedzieć, co chcieliby otrzymać. Dlatego wyboru muszą dokonać sami uczniowie lub ewentualnie ich rodzice. Dla wszystkich, którzy mają problem z wybraniem odpowiedniego podarunku przygotowaliśmy propozycję na prezent dla nauczyciela.

Prezent na Dzień Nauczyciela

Naszym zdaniem idealny prezent na Dzień Nauczyciela to portfel skórzany z dedykacją. Kto bowiem powiedział, że polonistka musi zawsze otrzymywać książkę, a pan od matematyki co najwyżej czekoladki? Lektura szybko zostanie przeczytana, słodycze zjedzone, a portfel może służyć belfrom latami. A jeśli dodatkowo znajdzie się na nim wzniosły cytat, zabawny wierszyk lub inicjały to jego posiadacz na pewno chętniej i zdecydowanie częściej będzie do niego zaglądał, prawda?

Wystarczy zatem wymyślić krótką treść napisu, następnie skontaktować się z nami, a my przygotujemy piękny portfel skórzany. Taki prezent na Dzień Nauczyciela na pewno spodoba się każdemu pedagogowi. Jeśli uważacie jednak, że dedykacja to za mało, proponujemy Wam portfel damski lub portfel męski, do którego można włożyć zdjęcie. To również świetny pomysł na prezent, ponieważ nauczyciel, która go otrzyma, zawsze będzie mógł sobie przypomnieć o swoich uczniach. Wystarczy tylko odpowiednio zmniejszyć fotografię klasową i umieścić ją w portfelu.

Doskonały prezent dla nauczyciela

Jeżeli nasza propozycja przypadła Wam do gustu, koniecznie skontaktujcie się z nami i wybierzcie odpowiednią treść napisu. My zajmiemy się resztą, a dodatkowo otrzymacie od nas eleganckie pakowanie na prezent w cenie. W swoim asortymencie posiadamy portfele damskie i portfele męskie Quill. Produkty wykonane są z najwyższej jakości materiału i z tego powodu możecie być pewni, że okażą się doskonałym oraz na długo zapamiętanym prezentem dla Waszych nauczycieli.

Przypominamy, że wysyłka realizowana jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.