Prezent dla mamy

Prezent dla mamy

 

Prezent dla mamy to zakup, który dla większości osób jest wyjątkowy. Mama, osoba, która wydała nas na świat, osoba, która zawsze stoi po naszej stronie i chce dla nas jak najlepiej. Zapewne dla wielu z was relacja z mamą, niezależnie jak często macie spięcia, jest unikalna. W takiej sytuacji polecamy coś równie wyjątkowego. Bo mama jest tylko jedna 🙂

Prezent na dzień mamy

 

Portfel skórzany ze zdjęciem. My dostarczymy portfel, a Wy załatwcie zdjęcia 🙂 Fotografia własna, rodzeństwa czy całej rodziny, noszona codziennie przez mamę z pewnością doda jej uśmiechu i siły. Zapewne powiecie, że przecież mama i tak nosi Wasze zdjęcia w portfelu. Moja też. Z tym że są to zdjęcia sprzed iluś tam lat, gdy trzeba było zmienić dowód albo wyrabiać legitymację do szkoły. Dlatego proponujemy Wam zrobienie jakiejś odjazdowej fotki własnej lub z rodzeństwem. Wystarczy aparat w smartfonie oraz wydrukowanie małego zdjęcia w pobliskim punkcie poligraficznym lub u fotografa. Uwierzcie mi, że nowy portfel z takim zdjęciem sprawi niezłą niespodziankę.

Wyjątkowy prezent dla mamy

 

Jak sprawić, że powyższy pomysł będzie jeszcze bardziej wyjątkowy? Gdy na nowym portfelu skórzanym wytłoczymy dedykację! “Dla mamy”, “Kocham Cię”, inną dedykacje, inicjały lub po prostu imię. Przykłady tłoczenia można znaleźć tu, tu i jeszcze tu. Prawda, że wygląda to zaskakująco? Większość zamawianych u nas portfeli skórzanych posiada tłoczenie dlatego, że portfel na prezent to bardzo popularne rozwiązanie przy różnego rodzaju okazjach. Dodatkową opcją jest możliwość zamówienia ozdobnego pakowania za darmo. Gotowy prezent na dzień mamy.

Reasumując:

– wybieracie portfel skórzany damski z miejscem na zdjęcia, taki jak Brant, Egreta lub Forga

– zamawiacie tłoczenie imienia, inicjałów lub “Dla mamy” za darmo

– zamawiacie pakowanie na prezent za darmo

– robicie fajną fotę i drukujecie u fotografa

Wyjątkowy prezent dla mamy – challenge completed. 🙂 Wysyłka w 24 godziny od zamówienia.

Jeśli nie interesuje Cię tłoczenie na portfelu to polecamy inne, ciekawe modele, takie jak Safir, Sponka i Foza.