Pomysł na prezent na dzień kobiet

Pomysł na prezent na dzień kobiet.

 

Pomysł na prezent na dzień kobiet spędza sen z powiek niejednemu mężczyźnie. O ile w przypadku walentynek zwyczajowo wymyślamy prezenty bądź niespodzianki tylko dla naszej drugiej połówki o tyle na dzień kobiet jest więcej ważnych dla nas osób do obdarowania. Babcie, mamy, żony, narzeczone, dziewczyny, córki, koleżanki z pracy lub ze studiów. Nikt oczywiście nie powinien oczekiwać od mężczyzn kupowania niezliczonej ilości prezentów dla każdej kobiety, natomiast czasami zdarzają się takie sytuacje, w których zbieg okoliczności sprawia, że jest pewna rzecz, którą warto kupić akurat z tej okazji. Tą rzeczą może być na przykład portfel damski.

Portfel to bardzo uniwersalny i wręcz standardowy typ prezentu. Co sprawia, że, mimo że jest to oklepany podarunek, to wciąż go kupujemy? Głównie dlatego, że mało kto sam sobie go kupuje. Jest to raczej zakup roczny lub dwuletni i zwykle sami o tym nie myślimy, mimo że portfel używamy prawie codziennie. Wymieniamy najczęściej albo jak nam się totalnie zepsuje i nie będzie zdatny do dalszego użytku (zalanie, rozerwanie, uszkodzenie mechaniczne, itp.) albo jak go zgubimy/stracimy albo jak ktoś go nam kupi i stwierdzimy że warto w sumię wymienić jak już mamy nowszy model. Dlatego jako pomysł na prezent na dzień kobiet portfel wydaje się bezpieczny, a być może akurat trafimy na moment, w którym obdarowana nosi się z zamiarem wymiany.

Do wyboru mamy wiele modeli i kolorów, ale warto wziąć pod uwagę jeszcze jeden aspekt. Kobiety w swojej garderobie mają akcesoria na różne okazje. Na przykład kilka typów torebek i pasków. Portfel damski może również stanowić dodatkowe akcesorium na daną okazje, z uwagi na fakt, że istnieją portfele-kopertówki. Poniżej przedstawiona jest oferta portfeli Quill z wyszczególnieniem kopertówek.

Dodatkowo wzbogać swój pomysł na prezent na dzień kobiet tłoczeniem dedykacji oraz pakowaniem. Wszystko w cenie portfela. Dowiedź się więcej tutaj