Portfel na prezent

W Quill wiemy jak ważne są relacje międzyludzkie. Małżonkowie, rodzice, dziadkowie, dzieci, rodzeństwo, najbliżsi znajomi i przyjacie, koledzy z pracy – niezależnie dla kogo i z jakiej okazji – jeśli szukamy prezentu dla bliskich warto podarować coś wyjątkowego.

portfel na prezent

Portfel z dedykacją

 

Personalizacja portfela to znakomity pomysł na unikalny prezent. Mamy pewność, że produkt będzie jedyny w swoim rodzaju i wyjątkowy, tak jak osoba, której go podarujemy. Niezależnie czy jest to portfel męski na prezent czy portfel damski na prezent dedykacja sprawdza się zawsze!

Tłoczymy dowolny tekst lub inicjały do 12 znaków. Napis może składać się z dużych i małych liter, kropek oraz cyfr. Tłoczenie jest robione w skórze na stałe, a więc nie zniknie z upływem czasu. Portfel na prezent nie musi być nudny!

Portfel na prezent

Quill to prosty pomysł na prezent! W naszym sklepie oferujemy podarunki na każdą okazję. Sprawdź czy znajdziesz coś dla siebie lub bliskich. Prezenty na święta, urodziny, imieniny i nie tylko! Szczególnie polecamy portfel na prezent jako uniwersalny i klasyczny podarunek.

portfel na prezent
galanteria skórzana

Galanteria skórzana Quill to prostota i łatwość wyboru oraz nawiązanie do klasycznych wartości. Stawiamy na jakość, elegancje i uniwersalność. W czasach nieustannego podejmowania decyzji, które nie mają większego wpływu, pewne rzeczy zabierają nam zdecydowanie za dużo czasu. Quill stara się ułatwić życie, przekazujemy do dyspozycji produkty ponadczasowe, które sprawdzą się zawsze i wszędzie. Pomysły na prezent bywają czasami nietrafione. Warto postawić na sprawdzone i klasyczne produkty z galanterii skórzanej. Quill to prosty wybór.

Sprawdź nasze portfele z tłoczeniem