Pomysł na prezent

W Quill wiemy jak ważne są relacje międzyludzkie. Małżonkowie, rodzice, dziadkowie, dzieci, rodzeństwo, najbliżsi znajomi i przyjacie, koledzy z pracy – niezależnie dla kogo i z jakiej okazji – jeśli szukamy prezentu dla bliskich warto podarować coś wyjątkowego.

Pomysł na prezent

Tłoczenie tekstu lub inicjałów

Personalizacja portfela to znakomity pomysł na unikalny prezent. Mamy pewność, że produkt będzie jedyny w swoim rodzaju i wyjątkowy, tak jak osoba, której go podarujemy.

Tłoczymy dowolny tekst lub inicjały do 12 znaków. Napis może składać się z dużych i małych liter, kropek oraz cyfr. Tłoczenie jest robione w skórze na stałe, a więc nie zniknie z upływem czasu.

Pomysł na prezent

Quill to prosty pomysł na prezent! Nie musisz się już martwić podarunkiem dla swoich bliskich, wybierz nasz portfel, a zapakujemy go za Ciebie.
Za darmo.

Pomysł na prezent

Prostota i łatwość wyboru oraz nawiązanie do klasycznych wartości to fundamenty marki Quill. Stawiamy na jakość, elegancje i uniwersalność. W czasach nieustannego podejmowania decyzji, które nie mają większego wpływu, pewne rzeczy zabierają nam zdecydowanie za dużo czasu. Quill stara się ułatwić życie, przekazujemy do dyspozycji produkty ponadczasowe, które sprawdzą się zawsze i wszędzie. Quill to prosty wybór.