Pomysł na prezent

W Quill wiemy jak ważne są relacje międzyludzkie. Małżonkowie, rodzice, dziadkowie, dzieci, rodzeństwo, najbliżsi znajomi i przyjacie, koledzy z pracy – niezależnie dla kogo i z jakiej okazji – jeśli szukamy prezentu dla bliskich warto podarować coś wyjątkowego.

Pomysł na prezent

Portfel z dedykacją

Personalizacja portfela to znakomity pomysł na unikalny prezent. Mamy pewność, że produkt będzie jedyny w swoim rodzaju i wyjątkowy, tak jak osoba, której go podarujemy.

Tłoczymy dowolny tekst lub inicjały do 12 znaków. Napis może składać się z dużych i małych liter, kropek oraz cyfr. Tłoczenie jest robione w skórze na stałe, a więc nie zniknie z upływem czasu. Portfel na prezent nie musi być nudny!

 

Pomysł na prezent

Galanteria skórzana Quill to prosty pomysł na prezent! W naszym sklepie oferujemy podarunki na każdą okazję. Sprawdź czy znajdziesz coś dla siebie lub bliskich. Prezenty na święta, urodziny, imieniny i nie tylko!

Pomysł na prezent
galanteria skórzana

Galanteria skórzana Quill to prostota i łatwość wyboru oraz nawiązanie do klasycznych wartości. Stawiamy na jakość, elegancje i uniwersalność. W czasach nieustannego podejmowania decyzji, które nie mają większego wpływu, pewne rzeczy zabierają nam zdecydowanie za dużo czasu. Quill stara się ułatwić życie, przekazujemy do dyspozycji produkty ponadczasowe, które sprawdzą się zawsze i wszędzie. Galanteria skórzana Quill to prosty wybór. W ofercie portfele damskie, portfele męskie, organizery, etui na karty, torby na laptopa, plecaki, kosmetyczki skórzane, teczki, paski, a to nie wszystko. Ciągle staramy się poszerzać asortyment, tak aby nasza galanteria skórzana to był prosty i oczywisty wybór dla każdego.

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Nie martw się o bezpieczne zakupy w internecie. Oferujemy kilka możliwości płatności. Od szybkich poprzez DotPay, przez tradycyjny przelew bankowy po odbiór osobisty i płatność za pobraniem. Wybierz dogodny dla siebie sposób płatności.

EKSPRESOWA DOSTAWA

Produkty staramy się wysyłać tego samego lub następnego dnia roboczego od  złożenia zamówienia. Wysyłka realizowana jest w ekspresowym tempie, otrzymujecie zakupiony towar szybko i sprawnie.