O nas

sklep z portfelami

Portfel odzwierciedla
całe nasze życie…

 

… jak dużą mamy rodzinę, jakim samochodem jeździmy, w jakim banku mamy konto i w jakim sklepie robimy zakupy. Portfel przechowuje naszą prywatność i wspomnienia, stale uczestniczy w naszym życiu, zmienia się razem z nami. Jest wszędzie tam gdzie idziemy, nosi znaki naszych działań. Quill to wybrane portfele, które są funkcjonalne, trwałe i bezpieczne aby towarzyszyć w naszych codziennych historiach. Każda historia jest inna, unikalna, tak jak nasze portfele.

Sklep z portfelami Quill

 

Prostota i łatwość wyboru oraz nawiązanie do klasycznych wartości to fundamenty marki Quill. Stawiamy na jakość, elegancje i uniwersalność. W czasach nieustannego podejmowania decyzji, które nie mają większego wpływu, pewne rzeczy zabierają nam zdecydowanie za dużo czasu. Quill stara się ułatwić życie, przekazujemy do dyspozycji produkty ponadczasowe, które sprawdzą się zawsze i wszędzie. Sklep z portfelami Quill to prosty wybór. W ofercie portfele damskie, portfele męskie, organizery, etui na karty, torby na laptopa, plecaki, kosmetyczki skórzane, teczki, paski, a to nie wszystko. Ciągle staramy się poszerzać asortyment, tak aby nasza sklep z portfelami to był prosty i oczywisty wybór dla każdego.

galanteria skórzana
sklep z portfelami

Polska historia w całej swojej wyjątkowości jest niezwykle inspirująca dla wielu pokoleń. Staramy się z niej czerpać pozytywne i ciekawe wzorce, co ma odzwierciedlenie w nazewnictwie naszych produktów oraz symbolach związanych z marką Quill. Dziedzictwo historyczne i przywiązanie do tradycji jest tym, na czym opieramy nasze działania, jednocześnie dopasowując je do nowoczesnej rzeczywistości. Poza tradycją staramy się również iść z duchem czasu, przez co część asortymentu związana jest z nowoczesnym trybem życia.

Nasze produkty znajdziecie na:

       
Dołącz do naszej sieci sprzedaży tutaj.