Najlepszy prezent na walentynki

Walentynki tuż, tuż, a ty nie masz nawet pomysłu na prezent? Nie panikuj! Czasem najprostsze rozwiązania są tymi najlepszymi. Warto pamiętać o tym, że najważniejszy jest gest i dobre chęci. Najbardziej klasyczny prezent będzie wisienką na torcie, jeśli swoją drugą połówkę zaskoczysz ciekawą niespodzianką.

Najlepszy prezent na walentynki dla niej

 

To żadna niespodzianka, że kobiety lubią być rozpieszczane, dlatego zakup wyjątkowego prezentu nigdy nie jest prostym zadaniem. Jeśli w drodze do domu, w pośpiechu, złapiesz bukiet kwiatów czy czekoladki, możesz łatwo zostać zdemaskowany, jako nieprzygotowany do Walentynek. Jak zatem sprawić, by ten dzień był inny, niż wszystkie? Możesz zaskoczyć swoją kreatywnością. Jeśli chcesz kupić coś praktycznego, na przykład elegancką skórzaną kosmetyczkę, możesz zrobić dodatkową niespodziankę wrzucając do jakiś kosmetyk, na przykład szminkę czy mały flakonik perfum. Twoja ukochana zdziwi się, kiedy dostanie od Ciebie plecak? To na pewno, bo to nie jest typowy prezent na Walentynki. Ale wyobraź sobie reakcję, jeśli w środku będą bilety na weekend w Paryżu! Możesz zawsze pójść w klasykę i sprezentować swojej lubej gustowny skórzany portfel z dedykacją. Spersonalizowany portfel będzie unikatowy, niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Na portfelu wytłoczyć można wiele: imię, życzenia, czy wyznanie. Jeśli dodatkowo zadbasz o atmosferę tego dnia: świece, nastrojowa muzyka i coś smacznego do jedzenia, to będzie gwarancją, że Twoja ukochana zapamięta ten dzień na długo.

Najlepszy prezent na walentynki dla niego

 

Kiedyś popularnym prezentem dla mężczyzny była para skarpet. We współczesnym świecie sprawa nie jest już taka prosta, bo mężczyźni dbają o swój wygląd na równi z kobietami. Ważny stał się strój, dodatki i gadżety, które świadczą o dobrym guście i inwestowaniu w samego siebie. Podobnie, jak w przypadku najlepszego prezentu dla niej, mężczyznę można zaskoczyć kreatywnym połączeniem klasycznego prezentu z ciekawym dodatkiem. Warto myśleć o takim podarunku, który będzie praktyczny i przyda się na codzień. Jeśli Twój mężczyzna jest aktywny biznesowo, na pewno przyda mu się stylowa torba na laptopa. By nie było sztampowo, możesz do środka dorzucić coś wyjątkowego, na przykład voucher do SPA na jeden dzień. Nie ma już nic zaskakującego w tym, że mężczyźni dbają nie tylko o swój outfit, ale również o swoją skórę czy paznokcie. Po ciężkim tygodniu w korporacji masaż może mieć zbawienny wpływ na kondycję fizyczną i psychiczną. Twojemu mężczyźnie również może spodobać się personalizacja portfela czy też eleganckie etui na wizytówki.