Filtruj

Wyświetlanie wszystkich 8 wyników

Torby na laptopa

 

Torby na laptopa Quill wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Przestronne, eleganckie, użyteczne, stanowią zarówno idealny dodatek do garderoby, jak również są pomoce na co dzień. W ofercie torby na laptopa damskie, torby na laptopa męskie, torby na laptopa 14′, 15’6, 17′, torby do pracy i inne. Nasze torby na laptopa zmieszczą urządzenia o wymiarze 15’6, a także wiele różnych dokumentów, akcesoriów i nawet drugie śniadanie do pracy.

Szczególnie polecanym przez nas rozwiązaniem jest plecak-torba na laptopa. Możemy dowolnie zmieniać jej przeznaczenie, dzięki czemu mamy wiele opcji jej użycia. Gdy oczekujemy eleganckiej torby do pracy, w której zmieści się komputer, dokumenty i inne – wystarczy schować rączki plecaka do kieszeni i wyjąć pasek na ramię. Gdy wybieramy się w podróż lub chcemy mieć wolne ręce – w kilka chwil z torby zrobimy plecak. Uniwersalny i pomocny gadżet. 

Jak wybrać idealną torbę na laptopa? Wszystko zależy od jej przeznaczenia. Jeśli laptopa nosimy wyłącznie do biura i z powrotem do domu, a torba jest niejako torbą do pracy to warto wybrać większy model. Z powodzeniem zmieścimy tam inne przydatne rzeczy oraz drugie śniadanie. Gdy torba do laptopa jest używana na spotkaniach biznesowych lub szkoleniach, przenosimy komputer oraz mnóstwo różnych dokumentów i notatek – wtedy warto wybrać model elegancki. Stanowić będzie nasze narzędzie pracy. Przydadzą się wówczas dodatkowe kieszenie i przegródki. 

Torby na laptopa damskie Quill charakteryzują się niską wagą oraz eleganckim designem i modnym kolorem. Zwykle są na tyle uniwersalne, że pasują do większości codziennych kreacji. Torby na laptopa męskie Quill to przede wszystkim przestronność, uniwersalność i stonowane kolory. Znajdziemy je zwykle w kolorze czarnym, brązowym lub granatowym. 

Niezależnie od tego jakiej torby na laptop szukasz, mamy nadzieję, że w sklepie z galanterią skórzaną Quill znajdziesz to, czego potrzebujesz. Gdy produkt nie spełni Twoich oczekiwań masz prawo do zwrotu do 14 dni. Bez żadnych pytań. Quill – prosty wybór.

Może zainteresują Cię również: teczki do pracy, portfele męskie skórzane, plecaki na laptopa.