Filtruj

Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

Teczki do pracy, aktówki i biwuary

 

Teczki do pracy, aktówki i biwuary to przydatne narzędzia wspierające codzienne zmagania w obsłudze klienta, sprzedaży, pracy biurowej i innej. Dobrze zorganizowana praca pozwala wycisnąć lepsze efekty. Teczki do pracy wspierają również wizerunek. Aktówki na dokumenty pozwalają uporządkować wszystko co ważne, dzięki czemu na spotkaniu mamy wszystko pod ręką. Dodatkowo zawsze znajdzie się miejsce na gadżety, wizytownik, długopisy, notes itp. Nie musimy gorączkowo szukać wszystkich ważnych dla nas rzeczy, będą w pracy lub na spotkaniu. 

Aktówki męskie z oferty Quill to przede wszystkim wysoka jakość, elegancja i świetny wygląd. Sprawdzą się również w codziennych sytuacjach, gdy składamy dokumenty do urzędu lub w banku. Produkt uniwersalny i na wiele okazji.

Organizery podróżne pozwalają uporządkować wszystkie gadżety i przybory niezbędne w każdej trasie. Niezależnie czy używasz torby, walizki czy plecaka organizer podróżny zapewnia komfort i spokój. A gdy chciałbyś również mieć wszystkie kosmetyki pod ręką sprawdź saszetki podróżne takie jak Betty lub kosmetyczki podróżne.