Filtruj

Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

Portfele męskie Quill

 

Męski portfel skórzany w wielu przypadkach ma jeden klasyczny wygląd i krój. To podejście do produkcji portfeli męskich, według nas, jest ponadczasowe i wciąż aktualne. Ciemna kolorystyka, przestronność, wysoka jakość materiałów i wykończenia to najważniejsze cechy dobrego portfela męskiego ze skóry. Jeśli dołożymy do tego przystępną cenę to otrzymujemy produkt niemalże idealny. Portfel męski jest bardzo prosty w wyborze. Nie stanowi wyszukanego dodatku bo zwykle trzymany jest przez większość czasu w kieszeni spodni lub marynarki. Natomiast gdy zostanie już wyciągnięty, np. aby zapłacić w sklepie lub restauracji – powinien być elegancki i nienaganny. Nikt nie lubi przetartych, zużytych rzeczy. Dlatego warto wybrać portfel męski skórzany, bo zachowa swój świetny wygląd przez długi czas.

Czym się kierować wybierając męski portfel? Niezależnie od tego czy wybieramy portfel dla siebie czy jako prezent warto zwrócić uwagę na pojemność. Nie każdy lubi duże, przestronne portfele bo po prostu nie nosi ze sobą tylu rzeczy. Nie każdy również będzie zadowolony z małego portfelika, w którym zmieści jedynie kilka rzeczy, a potrzeby ma dużo większe. Portfel męski pionowy, poziomy, skórzany, z ekoskóry, czarny, brązowy, mieszczący dowód rejestracyjny, mieszczący 5 kart, 10 kart, itd. Jest kilka cech, które należy wybrać, dzięki temu dopasujemy idealny portfel męski do siebie lub bliskich.

Niezależnie od tego, jakie masz potrzeby – portfele męskie od Quill to elegancja i ponadczasowość. Wybierz odpowiedni dla siebie. Jeśli portfel nie spełni Twoich oczekiwań oferujemy 14 dni na zwrot. Produkty wysyłamy z naszego magazynu w 24 godziny od zamówienia. Quill – prosty wybór! Sprawdź.