Filtruj

Wyświetlanie wszystkich 10 wyników

Kosmetyczki damskie

 

Kosmetyczki damskie Quill to produkty wysokiej jakości, przeznaczone dla wymagających kobiet. Niewielkie rozmiary sprawiają, że kosmetyczkę zabrać można ze sobą w podróż. Kosmetyczki damskie oferujemy w kilku wariantach kolorystycznych. W ofercie posiadamy kosmetyczki damskie skórzane i z ekoskóry.

Kosmetyczki skórzane damskie takie jak seria Katie to eleganckie i klasyczne produkty o wielu zastosowaniach. Z jednej strony te damskie kosmetyczki służyć mogą jako miejsce do przechowywania kosmetyków i drobiazgów w łazience. Używać ich można również do trzymania kosmetyków do makijażu w jednym miejscu. Pozwoli to utrzymać ład i porządek, zawsze będziemy mieli wszystko pod ręką. Sprawdzą się również jako kosmetyczki skórzane podróżne – turystyczne.

Kosmetyczki damskie z serii Lily to produkty nietuzinkowe. Zastosowanie kilku kolorów pozwoliło stworzyć tanie i eleganckie kosmetyczki damskie. Wykonane zostały z ekoskóry Saffiano, która gwarantuje długą żywotność i niebagatelny wygląd. Wybierz odpowiednią dla siebie.

Może zainteresują Cię również: organizery podróżne, torby na laptopa damskie lub portfele damskie skórzane.