Filtruj

Wyświetlanie wszystkich 12 wyników

Kopertówki

 

Kopertówki Quill to produkty na każdą okazję. Portfele damskie, które sprawdzają się idealnie również jako kopertówki wieczorowe, mała torebka lub dodatek do sukienki. Kwintesencja stylu i elegancji.

Kopertówki czarne takie jak Foza, Sponka lub Brant to najbardziej klasyczny i uniwersalny wybór. Odpowiednie do wielu kreacji, zarówno wieczorowych jak i mniej formalnych. Zdecydowanie polecamy te modele jako element niezbędny w garderobie każdej kobiety.

Jeśli szukasz kopertówki granatowej to polecamy produkt Safir. Portfel-kopertówka wykonany został z przyjemnej w dotyku ekoskóry. To rozwiązanie sprawia, że z jednej strony Safir jest relatywnie tanim portfelem, z drugiej natomiast wciąż zachowuje wszelkie walory estetyczne i użytkowe. Wspaniała kopertówka do ręki na wiele okazji.

Czemu kopertówki są tak popularne? Przede wszystkim przez swoją uniwersalność i wygodę. Kopertówki w przeciwieństwie do torebek damskich są też dużo tańsze, nawet kopertówki skórzane. Różnica w cenie może sięgać nawet kilkuset złotych. Mieszczą najpotrzebniejsze rzeczy, a gdy nie potrzebujesz już ich do kreacji wieczorowych, spokojnie będą służyć jako portfel.

Kopertówki czerwone to wybór równie popularny i uniwersalny co kopertówki czarne. Odpowiednie do wielu sytuacji i aranżacji, mogą być użyte zarówno jako kopertówka na wesele, portfel do torebki jak i torebka-kopertówka na spotkanie biznesowe. W ofercie Quill posiadamy takie kopertówki czerwone jak Sponka, Brant, Rubin lub Fibra. Wybierz odpowiednią dla siebie.

Może zainteresują Cię również: portfele damskie skórzane, kosmetyczki damskie lub teczki do pracy.