Filtruj

Wyświetlanie wszystkich 10 wyników

Etui na karty

 

Etui na karty pomaga zorganizować wszystkie mniej używane karty lub stanowi alternatywę dla portfela. Niewielkie rozmiary, poręczność, wysoka jakość wykonania i niska cena to najważniejsze atuty, przez które etui na karty cieszą się niesłabnącą popularnością. Dodatkowo zaopatrzyć się można w ochronne etui na karty, przez co będziemy mieli pewność bezpieczeństwa naszych cennych kart kredytowych i debetowych.

Wizytowniki to inaczej etui do przechowywania wizytówek. Jeśli kiedykolwiek otrzymałeś wizytówkę to dobrze wiesz jak niewygodnie nosić ich kilka np. w kieszeni portfela. Wizytowniki służą zarówno do przechowywania swoich wizytówek jak i do zbierania wizytówek od innych. Masz pewność trzymania wszystkich najważniejszych kontaktów w jednym miejscu.

Gdy nie chcemy aby nasz portfel był za bardzo wypchany warto zaopatrzyć się w wizytownik i etui na karty, aby utrzymać porządek w mniej używanych kartach lojalnościowych i wartościowych wizytówkach. Dzięki temu zawsze znajdziemy to czego szukamy.

W ofercie posiadamy również etui na karty wysuwane. Szybki dostęp do wszystkich najważniejszych kart kredytowych i debetowych, a przy okazji ochrona RFID. Z kolei etui na karty lojalnościowe pomoże utrzymać porządek we wszystkich zbieranych przez nas kartach, np. z siłowni, sklepu, restauracji lub od fryzjera. 

Może zainteresują Cię również: portfele damskie skórzane, męskie portfele skórzane lub plecaki.