Dostawa i płatności

sklep z galanterią skórzaną Ekspresowa wysyłka w 24 godziny!

Quill to prosty wybór dostawy. Paczki pakujemy i wysyłamy do 24 godzin od otrzymania zamówienia! Ostateczny termin otrzymania przesyłki zależny jest od wybranej opcji dostawy i wynosi od 1 do 3 dni roboczych.

Darmowa przesyłka już przy zakupach od 130 zł (na terenie Polski).

 sklep z galanterią skórzaną Płatności

Przed wysyłką (płatność z góry) z darmową dostawą

  • szybki przelew sklep z galanterią skórzaną

Najszybsza forma płatności, dzięki której zamówienie może być zrealizowane w możliwie najkrótszym czasie. Przy wyborze tej formy wymagana jest akceptacja regulaminu płatności DotPay poprzez zaznaczenie odpowiedniego miejsca (checkboxa) krzyżykiem przez złożeniem zamówienia. Realizacja nastąpi po zaksięgowaniu wpłaty w systemie, co zwyczajowo trwa kilka minut.

  • przelew tradycyjny sklep z galanterią skórzaną

Przy tej formie płatności na podany adres email przesłane zostanie podsumowanie zamówienia z podanym numerem konta, na który należy przelać kwotę równą wartości zamówienia. Po zaksięgowaniu wpłaty przystąpimy do realizacji zamówienia o czym poinformujemy w wiadomości . Zamówienia przy wyborze tej formy płatności realizowane są z nieco dłuższym czasem oczekiwania, w zależności od czasu potrzebnego na dokonanie transakcji między bankami.

BNP Paribas
63175000120000000036811439
F. H. Koliberek Janusz Borkowski
Staropijarska 6C
21-400 Łuków

  • Za pobraniem

Za zamówione portfele można zapłacić również przy odbiorze u kuriera lub w paczkomacie. Prosimy o upewnienie się czy podane w formularzu zamówienia dane są prawidłowe, a w szczególności numer telefonu. W przypadku rozliczeń gotówkowych sugerujemy przygotowanie dokładnej bądź zbliżonej należności.

Płatność/DostawaPaczkomat InPostKurier InPostOdbiór osobisty
Szybki przelew DotPay9 zł9,90 zł0 zł
Przelew tradycyjny9 zł9,90 zł0 zł
Pobranie11 zł11,90 zł0 zł