Dostawa i płatności

 Darmowa dostawa

Quill to prosty wybór dostawy. U nas darmowa przesyłka już przy zakupach od 130 zł (na terenie Polski).

  Płatności

Przed wysyłką (płatność z góry) z darmową dostawą

Najszybsza forma płatności, dzięki której zamówienie może być zrealizowane w możliwie najkrótszym czasie. Przy wyborze tej formy wymagana jest akceptacja regulaminu płatności DotPay poprzez zaznaczenie odpowiedniego miejsca (checkboxa) krzyżykiem przez złożeniem zamówienia. Realizacja nastąpi po zaksięgowaniu wpłaty w systemie, co zwyczajowo trwa kilka minut.

Przy tej formie płatności na podany adres email przesłane zostanie podsumowanie zamówienia z podanym numerem konta, na który należy przelać kwotę równą wartości zamówienia. Po zaksięgowaniu wpłaty przystąpimy do realizacji zamówienia o czym poinformujemy w wiadomości . Zamówienia przy wyborze tej formy płatności realizowane są z nieco dłuższym czasem oczekiwania, w zależności od czasu potrzebnego na dokonanie transakcji między bankami.

ALIOR BANK
83 2490 0005 0000 4000 2319 5806
Tomasz Kapuściński
ul. Kazimierza Hozera 2/68
08-110 Siedlce

  • Za pobraniem

Za zamówione portfele można zapłacić również przy odbiorze u kuriera lub w paczkomacie. Prosimy o upewnienie się czy podane w formularzu zamówienia dane są prawidłowe, a w szczególności numer telefonu. W przypadku rozliczeń gotówkowych sugerujemy przygotowanie dokładnej bądź zbliżonej należności.

Płatność/DostawaPaczkomat InPostKurier InPostOdbiór osobisty
Szybki przelew DotPay9 zł9,90 zł0 zł
Przelew tradycyjny9 zł9,90 zł0 zł
Pobranie11 zł11,90 zł0 zł