Dostawa i płatności

Sklep z galanterią skórzaną Quill to prostota i łatwość wyboru oraz nawiązanie do klasycznych wartości. Stawiamy na jakość, elegancje i uniwersalność. W czasach nieustannego podejmowania decyzji, które nie mają większego wpływu, pewne rzeczy zabierają nam zdecydowanie za dużo czasu. Quill stara się ułatwić życie, przekazujemy do dyspozycji produkty ponadczasowe, które sprawdzą się zawsze i wszędzie. Galanteria skórzana Quill to prosty wybór. W ofercie portfele damskie, portfele męskie, organizery, etui na karty, torby na laptopa, plecaki, kosmetyczki skórzane, teczki, paski, a to nie wszystko. Ciągle staramy się poszerzać asortyment, tak aby nasza galanteria skórzana to był prosty i oczywisty wybór dla każdego.

galanteria skórzana

sklep z galanterią skórzaną Ekspresowa wysyłka w 24 godziny!

Sklep z galanterią skórzaną Quill to prosty wybór dostawy. Paczki pakujemy i wysyłamy do 24 godzin od otrzymania zamówienia! Ostateczny termin otrzymania przesyłki zależny jest od wybranej opcji dostawy i wynosi od 1 do 3 dni roboczych.

Darmowa przesyłka już przy zakupach od 130 zł (na terenie Polski).

 sklep z galanterią skórzaną Płatności

Przed wysyłką (płatność z góry) z darmową dostawą

  • szybki przelew sklep z galanterią skórzaną

Najszybsza forma płatności, dzięki której zamówienie może być zrealizowane w możliwie najkrótszym czasie. Przy wyborze tej formy wymagana jest akceptacja regulaminu płatności DotPay poprzez zaznaczenie odpowiedniego miejsca (checkboxa) krzyżykiem przez złożeniem zamówienia. Realizacja nastąpi po zaksięgowaniu wpłaty w systemie, co zwyczajowo trwa kilka minut.

  • przelew tradycyjny sklep z galanterią skórzaną

Przy tej formie płatności na podany adres email przesłane zostanie podsumowanie zamówienia z podanym numerem konta, na który należy przelać kwotę równą wartości zamówienia. Po zaksięgowaniu wpłaty przystąpimy do realizacji zamówienia o czym poinformujemy w wiadomości . Zamówienia przy wyborze tej formy płatności realizowane są z nieco dłuższym czasem oczekiwania, w zależności od czasu potrzebnego na dokonanie transakcji między bankami.

ALIOR BANK
53 2490 0005 0000 4500 7398 6562
Tomasz Kapuściński
ul. Kazimierza Hozera 2/68
08-110 Siedlce

  • Za pobraniem

Za zamówione portfele można zapłacić również przy odbiorze u kuriera lub w paczkomacie. Prosimy o upewnienie się czy podane w formularzu zamówienia dane są prawidłowe, a w szczególności numer telefonu. W przypadku rozliczeń gotówkowych sugerujemy przygotowanie dokładnej bądź zbliżonej należności.

Płatność/Dostawa Paczkomat InPost Kurier InPost Odbiór osobisty
Szybki przelew DotPay 9 zł 9,90 zł 0 zł
Przelew tradycyjny 9 zł 9,90 zł 0 zł
Pobranie 11 zł 11,90 zł 0 zł